| Артикул | 503X-PL |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | 501X-PB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | i18 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | i24 OR |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | Z-2084 blue |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | 2579-2 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | 2544 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 19239 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | i222 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | i41 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 4Cr14MoV |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | i21 or |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | i18 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | i21 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | i16 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | i22 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 100мм |