| Артикул | KU440B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | KU298D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 74мм |