| Артикул | S005 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | C122 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | KU208C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | FKU176 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | YX-751 Tan |
|---|---|
| Виробник | Yon Xanadu |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | KU219C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU216A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | KU210C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU064 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU214C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU212D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU151 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | CF1815 Tan |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | CF1810TAN |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | CF1809 Tan |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |