| Артикул | 1045MS2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | DM019 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | GT-T0067 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | DM020 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9202-GW |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | V4600C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 9201-GW |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9211-GW |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 0562 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PF719OWOS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 2.35мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 7878-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | C215 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | V3594C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | D10667 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | KU217B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 97мм |