| Артикул | HK8070 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 655 гр |
| Товщина обуху | 2.55мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | Sultan S35VN |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | JM03-CU-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Медь |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | V59A |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 7084 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 2.15мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | BT2002C |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 94мм |